Series
Ratings
27
Toki wo Kakeru BandoRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5