Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0