Movies
Ratings
91
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0