Titles you rated
VenomRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5