Titles you rated
FuryRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
Food, Inc.Rated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Coco Before ChanelRated ★ 3.5
9th CompanyRated ★ 3.5