Movies
Ratings
30
The NeighborsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0