Series
Ratings
100
The LegendRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0