Series
Ratings
34
The Good PlaceRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
WayneRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 2.5