Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0