Movies
Ratings
273
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
PopulaireRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0