Series
Ratings
17
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Last ResortRated ★ 4.5
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Lady Boss, My HeroRated ★ 4.0