Movies
Ratings
772 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
 The Big ShortRated ★ 3.5 The Big ShortRated ★ 3.5
 PixelsRated ★ 4.0 PixelsRated ★ 4.0
 Deadpool 2Rated ★ 5.0 Deadpool 2Rated ★ 5.0
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0 John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
 Ready Player OneRated ★ 4.5 Ready Player OneRated ★ 4.5
 Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0 Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
 Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0 Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
 Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0 Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
 The ImpossibleRated ★ 5.0 The ImpossibleRated ★ 5.0
 The ChorusRated ★ 5.0 The ChorusRated ★ 5.0
 John WickRated ★ 3.5 John WickRated ★ 3.5
 Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5 Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
 Tomb RaiderRated ★ 2.5 Tomb RaiderRated ★ 2.5
 Despicable Me 3Rated ★ 3.5 Despicable Me 3Rated ★ 3.5
 ChefRated ★ 4.0 ChefRated ★ 4.0
 The Boy and the BeastRated ★ 4.0 The Boy and the BeastRated ★ 4.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0 Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5