Movies
Ratings
283
TunnelRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0