Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
I Am LoveRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 1.0
The DescentRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0- Do You Like Stephen Chow As Well?Rated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0- Coffee And CigarettesRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5