Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0