Movies
Ratings
54
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0