Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0