Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Modern Korea Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5- Love Like a K-DramaRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
CrushRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0