Movies
Ratings
744
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Closest Love To HeavenRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
What IfRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0