Series
Ratings
42
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Yokokuhan: The PainRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5- Q10Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0