Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0
ReptilianRated ★ 1.0
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5
EragonRated ★ 3.5
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 2.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
JawsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5