Series
Ratings
21
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0