Series
Ratings
61
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0