Movies
Ratings
285
Bring It OnRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.5
EvolutionRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.5
SunshineRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 2.5
EqualsRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0