Series
Ratings
18
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0