Titles you rated
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
The FallRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5