Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Longest DayRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The CourierRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 4.0