Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stock StruckRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
DATE A LIVERated ★ 2.0- GintamaRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 1.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Uncle SamshikRated ★ 1.5
The Boys Season 4Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5