Titles you rated
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.0
Miss Gold DiggerRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 5.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0