Movies
Ratings
730
The NetRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
The RoadRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 1.5
SoulRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5