Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 3.0