Titles you rated
The Green KnightRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0