Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0