Titles you rated
PunchRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0