Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0