Series
Ratings
32
The Princess's ManRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0