Titles you rated
CallRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
A Little PrincessRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0