Series
Ratings
150
You Are My HeroRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Romance in the RainRated ★ 4.0
Ashes of LoveRated ★ 3.5
Love and RedemptionRated ★ 4.0
Ancient Love PoetryRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
GridRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Three Lives, Three Worlds, The Pillow BookRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 5.0