Movies
Ratings
59
ElfRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0