Titles you rated
Sherlock HoundRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
We Bare BearsRated ★ 3.5
We Bare BearsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0