Movies
Ratings
225
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
A Long VisitRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 1.5- She s On DutyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5