Series
Ratings
32- Merry MaryRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0