Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Taste of LoveRated ★ 2.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
Prison SchoolRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
Queen For Seven DaysRated ★ 2.0
Buzzer BeatRated ★ 4.5