Series
Ratings
47
SKY CastleRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0