Titles you rated
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Ip Man 3Rated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.5