Movies
Ratings
810
The Gray ManRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 0.5
ArgylleRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0