Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 2.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0