Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 1.5