Movies
Ratings
395
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 2.0