Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0